Hizmetler

İhracat Danışmanlığı

İhracatı hedefleyen fakat nereden ve nasıl başlayacağını bilmeyen veya var olan ihracatlarını daha sistemli bir şekilde yürüterek arttırmak isteyen firmalar için Ea Dış Ticaret olarak İhracat danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İhracat Danışmanlık konusunda sunduğumuz hizmetler:


İTHALAT DANIŞMANLIĞI

EA Dış Ticaret olarak sektöründe uzman ve güvenilir bir ekiple, yurtdışında anlaşmalı en iyi üretici firma portfoyümüz sayesinde istenilen ürünleri hızlı, kaliteli ve uygun fiyata alıp tüm gümrük ve kargo sürecini takip ederek size teslim ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz ana sektörleri Keşfetle inceleyebilirsiniz.


Pazar Araştırması

Firmaların ihracatlarını planlı bir şekilde yürütmek ve ihracatlarını arttırmak  için Pazar Araştırmasının yapılması doğru pazarlara hızlıca ve kolayca girmesini sağlayacaktır.

Pazar Araştırması Hizmetimiz Aşağıdaki Şekildedir:

-Ürünleriniz için Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu numaralarının belirlenmesi.

-İhracat ile ilgili hedeflerin belirlenmesi


Ürün Tedariği

Yıllardan beri devam eden güçlü iş ortaklıklarımız neticesinde yerli ve yabancı birçok firma ile çalışarak, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda istenilen markaları ve ürünleri, tedarikçi firmalarımızdan temin ediyoruz. Tüm gümrük ve nakliye sürecini takip ederek size teslim ediyoruz.


Lojistik ve depolama

kargo hacminize göre size uygun fiyatlı bir gönderi sunabiliriz. Ürünlerinizi Türkiye’den tüm ülkelerdeki adresinize ve tüm ithalat ve ihracat işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Kurye hizmeti, deniz taşımacılığı veya hava taşımacılığı ne olursa olsun, bizden her zaman rekabetçi bir nakliye teklifi alabilirsimiz.

Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen Teklif İste
Merhaba
Size yardım edebilir miyiz?
Teklif Al